Miks asutada finantsteadlikkust arendav sihtasutus? Jah, eks aktiivse äriinimesena tõesti tegevusi jagub niigi igal rindel liigagi palju. Samas olen arvamusel, et igaüks peaks proovima teha järgnevate põlvede elu paremaks, kui tal endal oli. Ja seda mitte vaid oma laste peale mõeldes.

Leian, et ma ei olnud Eesti haridussüsteemist väljudes mingiks iseseisvaks majandamiseks valmis. Sukeldusin ilma igasuguse rahatarkuseta iseseisvasse ellu ja leidsin end üsna kiirelt laenude ja krediitkaartide maailma keerises.

Olles nüüdseks finantssektoris töötanud ning ettevõtlusega tegelenud üle kümne aasta, on näha, et täiskasvanud inimesed nii Eestis kui ka mujal Euroopa riikides vaevlevad kohati suurtes finantsraskustes, mille juured viivad väga rumalate ja ebateadlike varasemate finantsotsuste juurde.

Seepärast pean vajalikuks vähemalt midagi selles vallas ära teha. Proovime üheskoos Artha Rahaakadeemia tiimiga alustada finantshariduse huvitegevusega ja loodetavasti levib sellega rohkem sõnum, kui oluline on rahaga ringi käimine ning isiklikud finantsotsused!