Sihtasutus Artha Foundation sündis küll juba varem, kuid reaalse käivituhoo sai fond sisse 2017. aasta suvel, mil julgesin lõpuks missiooniga tegevjuhi rollis liituda.

Kui Norrisel on väga laialdased ja rahvusvahelised kogemused finantsmaailmas, siis minul on vastukaaluks pakkuda kogemused heategevuslikus ja hariduse maailmas. Seepärast ongi esimene sihtasutuse stardiprojekt just Artha Rahaakadeemia! Eesmärk on algust teha pisemate laste iganädalase rahatarkuse klubidega  (1.–3. klass) ning siis liikuda jõudumööda noorteni ja miks mitte ka täiskasvanuteni. Rahaakadeemial on arenguteid lõpmata palju, palju sõltub liituvatest panustajatest!

Ise loodan, et edasine akadeemia käekäik võiks kujuneda selliseks, nagu on olnud see mõnus käivitusfaas: nõukogu esimehe sünnipäeval Londoni hilisöös ideede genereerimine, Eesti parimaga ehk Velvetiga brändi loomise lennukad kohtumised, edukas klubi “kodu” otsing ja vabatahtlik Irinaga asjalik igapäeva töö!

Järgmine suur unistus on leida oma tiimi kirglikke finantstarkuse jagajaid! Alustamiseks piisab ka täitsa ühest ja parimast! 😊

Päris paljudel lapsevanematel on olnud rahaakadeemiast kuuldes küsimus: “Millal siis esimene klubitund, meie laps tuleb ka!”

Ja mina saan hetkel lubada, et KASVÕI KOHE, kui esimene see õige klubijuhendaja leitud!