Milleks siis peale tavatööd veel arvuti taha tulla ja ka veel üht sihtasutuse kodulehte programmeerida?

Nagu ikka, alati on kõige olulisem põhjus – inimesed! Me alustasime koostööd Agnesega, kui ta oli tegevjuhi asendaja Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondis. Mulle tundub, et meil on paljudes põhiküsimustes sarnased vaated, mis teeb koostöö väga sisukaks ja tulemuslikuks. Samuti on oluliseks panustamise motivatsiooniks see, et Eesti finantsteadlikkus on probleemkoht ja laste harimine selles valdkonnas on kindlasti parim suund olukorra parandamiseks.

Töötan ise igapäevaselt tarkvara testijana ühes suures projektis ning igatsen sageli väikese süsteemi nullist ülesehitamist ning arhitektuursetele küsimuste lahendamist – seda kõike saangi teha Artha Foundationis. Professionaalne vabatahtlik töö on suurepärane võimalus arendada oskusi, mida igapäevases töös ei ole võimalik rakendada. Heategevus on sama loomulik nagu isiklik hügieen – iga inimene peaks sellega tegelema, et tõsta enda elu kvaliteeti!

Ma soovin, et Rahaakadeemia tegevus laieneks üle Eesti, et finantsharidus oleks kergesti kättesaadav kõikidele lastele – sõltumata elukohast või suhtluskeelest!