Blogi


Blogi postituse pilt
08 mai 2019

Rahaakadeemia lõpetab juba teise hooaja, kus keskendusime peamiselt just noorte rahatarkustele (5.-11. klass)!

Blogi postituse pilt
30 august 2018

Rahaakadeemia ootab uusi huvilisi iganädalastesse laste ja noorte finantsklubidesse!

Esimene Rahaakadeemia hooaeg (2017/2018) on tänaseks edukalt ja rõõmsalt läbitud! Selle tunnistuseks on osalejate endi tagasiside, mis jagati kiidusõnadega juhendajatele ning ka kirjalikult.

Blogi postituse pilt
01 august 2018

Olen Tartu Ülikooli majandusharidusega ja pikalt pangasüsteemis töötanud. Mul on olnud alati suur soov olla abiks inimestele ja loomadele, kel minu panusest elu paremaks muutub. Seega olen olnud pikalt ka erinevates organisatsioonides vabatahtlik.

Blogi postituse pilt
14 detsember 2017

Eesti on väike ja meid on vähe – iga inimene loeb!
Jõukaks saamine ei tohiks olla kellegi eesmärk, vaid pigem õigete otsuste, tugeva töö ja mõningase õnne tagajärg. Töötahet ja õnne ma mõjutada ei saa, küll aga saan vastava eriala inimesena aidata tutvustada erinevaid valikuid ja vaatenurki, mis teeb valikute tegemise kergemaks.

Blogi postituse pilt
01 november 2017

Unistused on täitmiseks.

Minu taust on üsna huvitav – olen üles kasvanud pisikeses Võru linnas ning terve keskkooli vältel olin kindel, et minust saab matemaatikaõpetaja. Isale aga see idee ei meeldinud ning astusin siis hoopis sisse TTÜ ärinduse/ärirahanduse erialale.

Blogi postituse pilt
15 oktoober 2017

Rahaakadeemial on unistus! Unistame, et oktoobrikuu lehtede sahinas saabub klubiruumi uksele See Õige Rahaakadeemia Juhendaja! Klubiruum Tatari 3 aadressil südalinnas on valmis! Osad rahatargad külalisesinejad on valmis! Osad rahaettevõtted on valmis rahaakadeemikuid külla kutsuma! Ka osad lapsed juba end kirja pannud ja esimest klubitundi ootamas! Uhhuuu?!

Blogi postituse pilt
24 september 2017

Sihtasutus Artha Foundation sündis küll juba varem, kuid reaalse käivituhoo sai fond sisse 2017. aasta suvel, mil valmis stardiprojekt Artha Rahaakadeemia.

Blogi postituse pilt
01 september 2017

Milleks siis peale tavatööd veel arvuti taha tulla ja ka veel üht sihtasutuse kodulehte programmeerida?

Blogi postituse pilt
08 august 2017

Miks asutada finantsteadlikkust arendav sihtasutus? Jah, eks aktiivse äriinimesena tõesti tegevusi jagub niigi igal rindel liigagi palju. Samas olen arvamusel, et igaüks peaks proovima teha järgnevate põlvede elu paremaks, kui tal endal oli. Ja seda mitte vaid oma laste peale mõeldes.